n w    w w w w

baner
Aktualnie otwarte:   Gimnazjum w Jordanowie
large small default
Gimnazjum w Jordanowie
2 maja - dzień wolny od zajęć PDF Drukuj Email
2  maja jest kolejnym dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którzy przyjdą do szkoły 02.05.2017 r. zaczynają się od godziny 800 i będą mieć formę nauki własnej z języków obcych.
 
I po egzaminach. PDF Drukuj Email
Egzaminy już za nami. Jak było? Nastroje dopisywały - to pewne. Z wynikami zapoznamy się dopiero w czerwcu. Póki co, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Trzecioklasistów zaś zapewniamy, że słów: "To wam się przyda na egzamin" w naszej szkole już nie usłyszą.
 
Żyj smacznie i zdrowo. PDF Drukuj Email
7 kwietnia 2017r odbyła się zaplanowana akcja w ramach VII edycji programu ,,Winiary’ - ,,Żyj smacznie i zdrowo”. Celem naszego „wydarzenia społecznego” było udowodnienie uczniom naszej szkoły, że mogą stworzyć samodzielnie zdrowe i smaczne posiłki, które są podstawą zdrowia i dobrego nastroju. Chcieliśmy zachęcić wszystkich do zmiany niezdrowych, gotowych produktów pełnych konserwantów, barwników i innych substancji chemicznych na rzecz pełnowartościowych wyrobów własnego autorstwa. W tym celu uczniowie klas III przygotowali pasty, z których następnie wykonywali kolorowe kanapki, zrobili makaron i wiosenne sałatki. Tymi produktami częstowali swoich kolegów i koleżanki. Myślimy, że każdy uczeń odwiedził punkt wydawania przepysznych, zdrowych dań z przygotowanymi pastami przynajmniej jeden raz. Wszyscy wyglądali na bardzo zadowolonych z możliwości degustacji, słychać było wiele pozytywnych komentarzy. Uczniowie byli zaskoczeni nietypowym pomysłem i wypytywali nas o przepisy, mówiąc, że sami chcieliby się sprawdzić w roli kucharza, gotującego zdrowe posiłki. To był bardzo udany dzień!
 
Powitanie wiosny PDF Drukuj Email
Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy jak co roku na wesoło. Tym razem w modowych klimatach. Każda klasa miała za zadanie przygotować stylizację Pani Wiosny. Trzeba przyznać, że naszym uczniom nie zabrakło szalonych pomysłów! Na szczęście można się było pozbyć nadmiary energii biorąc udział w jednej z licznych konkurencji sportowych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.
 
Organizacja pracy szkoły w II półroczu PDF Drukuj Email

Pod odpowiednimi linkami znajdują się informacje związane z organizacją pracy w II półroczu:
Plan dyżurów nauczycielskich dla rodziców Plan zajęć pozalekcyjnych   Godziny pracy biblioteki   Godziny pracy pedagoga szkolnego
Kalendarz roku 2016/2017

 
Najlepsi uczniowie w I półroczu 2016/17 PDF Drukuj

Listę uczniów o najwyższej średniej w I półroczu otwierają:

Gabriela Kawula, Wiktoria Krok i Natalia Popielarz

Gratulacje dla uczniów o wzorowym zachowaniu

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL