n w    w w w w

baner
Aktualnie otwarte:   Gimnazjum w Jordanowie
large small default
Gimnazjum w Jordanowie
Rozpoczęcie roku szkiolnego 2017/18 PDF Drukuj Email
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 dla klas gimnazjalnych odbędzie się w budynku dotychczasowego Gimnazjum na sali gimnastycznej o godzinie 10.00. Następnie odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach.
 
Zakończenie roku szkolnego 2016/17 PDF Drukuj Email
Kolejny rok szkolny za nami, a przed nami dwa miesiące wakacji! Dziś pożegnaliśmy się z gimnazjum - jedni na krótko, inni - już na zawsze. Jak co roku było trochę wesoło, trochę smutno, trochę żartobliwie i trochę podniośle. Trzecioklasiści podziękowali wszystkim za wspólnie spędzony czas, Pan Dyrektor wręczył nagrody i świadectwa, były kwiaty i piosenki. Żal się było rozstawać. Absolwentom życzymy powodzenia na nowych ścieżkach życia, pozostałym - do zobaczenia we wrześniu!
 
Organizacja zajęć w okresie 15 - 23.06.17 r. PDF Drukuj Email

O organizacji zajęć w dniach 15-23.06.2017 r.:

15 (czwartek) - Święto Bożego Ciała
16 (piatek) - 
dodatkowy dzień wolny od zajęć lekcyjnych (uczniowie, którzy przyjdą do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę)
22 (czwartek) -
dodatkowy dzień wolny od zajęć lekcyjnych (uczniowie, którzy przyjdą do szkoły będą mieli zapewnioną opiekę)
23 (piątek) - 8.00 - zakończenie klas I i II
23 (piątek) - 10.30 - zakończenie klas III

 
Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II PDF Drukuj Email

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.  
Więcej…
 
Postaw na słońce. PDF Drukuj Email
W bieżącym roku szkolnym grupa uczniów z klasy IIIc przystąpiła do projektu „Postaw na słońce”. Celem projektu jest popularyzowanie korzyści środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystywanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), a w szczególności ogniw fotowoltaicznych. 
Więcej…
 
I po egzaminach. PDF Drukuj Email
Egzaminy już za nami. Jak było? Nastroje dopisywały - to pewne. Z wynikami zapoznamy się dopiero w czerwcu. Póki co, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Trzecioklasistów zaś zapewniamy, że słów: "To wam się przyda na egzamin" w naszej szkole już nie usłyszą.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL