n w    w w w w

baner
Aktualnie otwarte:   Gimnazjum w Jordanowie
large small default
Gimnazjum w Jordanowie
Dzień Otwarty dla rodziców PDF Drukuj Email
Zapraszamy Rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu 15.12.2016 r., w godzinach 1630 - 1800. Informacja o miejscu dyżurów  nauczycieli będzie umieszczona na drzwiach wejściowych szkoły. Pisemne powiadomienie o bieżących ocenach uczniów zostanie przekazane przez wychowawców klas do  09.12.16 r. Prosimy Rodziców o  potwierdzenie faktu zapoznania się z nimi do 13.12.2016 r.
 
Rocznica odzyskania niepodległości PDF Drukuj Email
Cała społeczność naszego gimnazjum zebrała się dziś na uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie klas 3b i 3c przygotowali montaż słowno-muzyczny, poprzez który nie tylko przypomnieli nam o długiej i trudnej drodze Polaków do posiadania własnego kraju, ale i o patriotycznych obowiązkach, jakie na nas spoczywają. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym ostatecznie zostali przyjęci do grona uczniów gimnazjum.
 
Otrzęsiny 2016 PDF Drukuj Email
W miniony piętek uczniowie klas pierwszych zostali wezwani przez starszych kolegów na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się rekrutacja do Armii Gimnazjum. Rekruci najpierw zostali pomalowani, a następnie przystąpili do rywalizacji w takich konkurencjach jak śpiewanie wojskowego hymnu klasy, test wiedzy o szkole i jej pracownikach, wyścigi, czołganie się, pompki, jedzenie "piekielnych ciasteczek" ze szpinakiem. Kandydaci do Armii Gimnazjum mieli też okazję wykazać się kreatywnością i pewną ręką, rysując portrety swoich wychowawczyń. Obrzędowi przyjęcia pierwszaków w szeregi gimnazjalistów towarzyszyła świetna oprawa muzyczna, a przede wszystkim radość i zabawa. (fot. i relacja Julia Surowiec)
 
Wodny projekt PDF Drukuj Email
Od maja do września uczniowie Gimnazjum w Jordanowie realizowali zadania projektu ekologicznego: ”Inspirujemy uczniów i społeczność lokalną do poznania i badania stanu środowiska wodnego, jego zagrożeń i możliwości ochrony”, w ramach edukacji ekologicznej Wojewódzkiego funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Dzięki realizacji zadania, młodzież miała możliwość zapoznania się z problemami wodnymi występującymi w naszym regionie, w kraju i na naszej planecie. Mogła poszerzyć swoją wiedzę w  zakresie ochrony wodnego środowiska przyrodniczego i rozwinąć umiejętności ekologiczne.
Więcej…
 
Dodatkowe dni wolne od zajęć lekcyjnych w roku 2016/2017 PDF Drukuj Email

Ogłoszenie Dyrektora Szkoły w sprawie dodatkowych dni wolnych

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm.) informuję o ustaleniu następujących dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/17:
31 października i 2 listopada 2016; 19, 20 i 21 kwietnia; 2 maja; 16 i 22 czerwca 2017.

Więcej…
 
Zestawy podręczników w roku 2016/17 PDF Drukuj Email

 

Publikujemy obowiązujące zestawy podręczników dla poszczególnych klas oraz materiały ćwiczeniowe na rok szkolny 2016/17 tutaj>>
Przypominamy, że uczniom rozpoczynającym naukę w gimnazjum podręczniki finansuje szkoła

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL